Територіальні органи ДПС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Подання звітності за допомогою Електронного кабінету: тема зустрічі в Доброславській ДПІ

31.03.2021 -

Зустріч з платниками податків провів начальник Доброславської ДПІ Головного управління ДПС в Одеській області Руслан Ахмедов.

Керівник ДПІ зазначив, що для спілкування з податковою службою платники мають можливість безкоштовно, в режимі реального часу, 24/7 скористатись сервісом - Електронний кабінет (cabinet.tax.gov.ua).

Через відкриту частину Електронного кабінету (загальнодоступна) користувачі отримують доступ до інформації з публічних реєстрів. Крім того, громадяни та платники податків можуть ознайомитися з податковим календарем, роздрукувати бланки податкової звітності, заповнити декларацію про майновий стан і доходи, переглянути адреси та телефони Центрів обслуговування.

Більш широкий спектр послуг громадяни можуть отримати у приватній частині Електронного кабінету (особистий кабінет) – перегляд персоніфікованого податкового календаря, облікових даних платника, листування з органами ДПС, подання заяв, запитів для отримання інформації тощо.

Робота у приватній частині здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, що сертифікований у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, зокрема, безкоштовно в АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДПС.

Детальніше за посиланням http://acskidd.gov.ua/.       

 З відеоінструкцією користувача Електронного кабінету можна ознайомитися за посиланням https://od.tax.gov.ua/media-ark/videogalereya/prezentatsii-ta-inshi-materiali/6838.html.